-Analiza kolorystyczna

    -Przegląd garderoby

     -Zakupy ze stylistą   

     -Pomoc w doborze garderoby na różne okazje

 

        Jako stylista pomagam rozwiązywać problemy związane z ubiorem. Doradzam przy kompletowaniu garderoby, dobieram odpowiednie dla Ciebie fasony i wskazuję te, których powinnaś unikać. Uczę, jak samemu dobierać garderobę, jakimi zasadami się kierować, żeby nie popełnić błędu i zawsze wyglądać wspaniale. Podpowiem Ci również jak się ubierać w zależności od wrażenia jakie chcesz wywrzeć, jak niejako manipulować ubiorem, wykorzystując go do własnych celów. Potrzebujesz awansu w pracy, a może chcesz z kimś po latach się pogodzić! A może przeciwnie , chcesz pokazać siebie jako osobę silną, niezależną, odważną? Dlatego nie bez powodu  zanim wybierzemy się na zakupy, przeprowadzę z Tobą wywiad (nie bój się, będzie ciekawie) aby dostosować ubranie do Twoich potrzeb. Jesteś kobietą z klasą! I niech nikt nie mówi że jest inaczej!

 

A teraz jak przebiega droga do odnalezienia swojego stylu:

 

I SPOTKANIE - jest całkowicie ZA DARMO. To na nim ustalimy naszą dalszą  współpracę, chyba że nie wzbudzę twojego zaufania - to po prostu rozchodzimy się i nic za to nie płacisz. To spotkanie jest dla mnie ważne, aby poznać Ciebie, twoje potrzeby, określić kierunek działania, omówić etapy postępowania, oraz wyznaczyć czas potrzebny na ich realizację. Na tym spotkaniu wspólnie ustalimy też cenę usługi. Jeśli obawiasz się wydać fortunę na wymianę całej garderoby, to zapewniam cię, że często nie ma takiej potrzeby! Postaram się wykorzystać te ubrania które masz, by je odpowiednio połączyć.

II SPOTKANIE -zaczniemy od ANALIZY TWOJEJ SYLWETKI (nie bój się, każdemu z nas jest daleko do ideału, ale prawidłowo dobrana garderoba czyni cuda!) Dzięki temu dowiesz się, w których ubraniach jest ci dobrze, a których musisz unikać. Przeprowadzę również ANALIZĘ KOLORYSTYCZNĄ, na której dowiesz się , które barwy pasują do twojej urody. Następnie zrobimy PRZEGLĄD TWOJEJ GARDEROBY. To bardzo ważne, bo może okazać się, że masz dużo pasujących do siebie ubrań, tylko nie bardzo wiesz jak je ze sobą połączyć. Na tym spotkaniu pokażę Ci również te ubrania, których absolutnie musisz się pozbyć, bo po prostu źle w nich wyglądasz oraz doradzę, gdzie je sprzedać, aby odzyskać chociaż część utraconych pieniędzy. Pod koniec spotkania przygotujemy również LISTĘ NIEZBĘDNYCH RZECZY W TWOJEJ GARDEROBIE, co pomoże nam później w zrobieniu odpowiednich zakupów.

III ZAKUPY - To najprzyjemniejszy etap naszej współpracy. Zabierzesz ze sobą do domu ubrania, które zdecydowanie Cię odmienią, które pokochasz, bo doskonale do Ciebie pasują. Będą Twoimi przyjaciółmi na co dzień. Z nimi będziesz śmielej kroczyć przez życie i osiągać wyznaczone cele. Nie żartuję!!!

IV etap dotyczy makijażu, doborze fryzury i koloru włosów.

Rozumiem że taka droga do osiągnięcia wymarzonego wyglądu może Ci się nie spodobać, bo dużo pracujesz i nie masz czasu na robienie zakupów. Wtedy istnieje jeszcze druga możliwość czyli: ZAKUPY NA ZLECENIE!

To opcja dla osób które potrzebują dobrze wyglądać, ale jednocześnie nie dysponują czasem lub po prostu nie lubią biegać po sklepach. To moim zadaniem jest wówczas zakup garderoby i dodatków, dostarczenie ich w ustalonym czasie w określone miejsce oraz ewentualny zwrot zakupów, które nie pasują.

 

KORZYŚCI PŁYNĄCE ZE WSPÓŁPRACY ZE STYLISTĄ!

 

-Jeżeli jesteś osobą, której bardzo zależy na dobrym wyglądzie, ciągle kupujesz nowe ubrania, a i tak nie masz w co się ubrać, nie zastanawiaj się! Ta usługa jest dla Ciebie. Stylista to osoba, która w świece mody porusza się jak ryba w wodzie, potrafi najlepiej doradzić co na siebie włożyć aby wyglądać pięknie i modnie zarazem. Potrafi zatuszować mankamenty i podkreślić atuty. Nie bez przyczyny największe gwiazdy same nie decydują o swoim wyglądzie. Mają do tego zaufanych i doświadczonych ludzi czyli nas - stylistów.

-Ta usługa sprawi że ZAOSZCZĘDZISZ NA ZAKUPACH, bo nie kupisz przypadkowych rzeczy, które tylko będą wisiały w szafie i zajmowały niepotrzebne miejsce. Nawet najdroższe i najbardziej szykowne suknie czy garnitur nie będą ci służyły, jeśli nieodpowiednio dobierzesz fason i kolor lub gdy nie będzie harmonizował z dodatkami. Nie masz pewności co do swoich umiejętności w doborze ubrań? Koniecznie pozwól sobie pomóc!

-I jeszcze jedna bardzo ważna informacja. Badania psychologiczne pokazują że w 93% nasz wygląd zewnętrzny wpływa na to, jak jesteśmy postrzegani. Na pierwszy rzut oka nikt nie wiek ile znasz języków, jakie masz wykształcenie, ale ocenia Cię na podstawie pierwszego wrażenia. Właśnie pierwsze 7 sekund decyduje o tym jak ludzie Cię postrzegają. W tym bardzo króciutkim czasie ludzie tworzą opinie o Tobie, które później bardzo trudno jest zmienić. Dlatego efekty pracy ze stylistą są widoczne natychmiast. Nie tylko zaskoczysz znajomych dobrym i atrakcyjnym wyglądem, ale również będziesz czuć się pewniej i łatwiej osiągniesz zamierzone cele.