Nie byłabym sobą gdybym nie poleciła mojej ukochanej, cudownej, przeogromnie utalentowanej Klaudii Kim. Uwielbiam jej podejscie do fotografii kobiecej, bo to ona dzięki swojej fotografi wyleczyła mnie z wielu moich kompleksów. Właściwie to sprawiła, że poczułam się piękna. Zdjęcia z tygrysem w stylu Audrey Hepbutn to właśnie od Klaudii. Mam na nich 43 lata. Ocenę pozostawiam Wam drogie panie... Jeśli chcecie żeby ktoś dostrzegł w was piękno, to Klaudia zrobi to naprawdę z klasą.

Klaudia Kim tel.kont. 502-842-379


Polecam fryzjerkę 

Panią Agnieszkę Gaweł z SALONU FRYZJERSKIEGO przy ul. Sztabowej 6-8  we Wrocławiu.

tel kont. 501-641-516, salon 71 (796-46-64)

To doskonała, bardzo skromna ale obdarzona niesamowitym talentem fryzjerka z długoletnim dośiadczeniem. Nikt by się nie spodziewał, że w skromnym saloniku mieści się taki  talent. To jedyna fryzjerka, którą moge polecić z pełnym zaufaniem,ze wykona swoją prace na doskonałym, wprost mistrzowskim poziomie. To też jedyna fryzjerka, z której sama jestem bardzo zadowolona. Szkoda tylko, że  tak tanio liczy za swoje usługi. Jakość jest na najwyższym poziomie przy stosunkowo za niskiej cenie (moim zdaniem stanowczo za niskiej jeśli wezmę pod uwagę poziom wykonanej usługi). Polecam serdecznie z całą odpowiedzialnością. Wizażystka i stylistka, Mara Łach

 


Moja ukochana, przecudowna, niezmiernie empatyczna, wrażliwa, dobra.....oj dużo mogłabym napisać. Wierna przyjaciółka, doskonała kosmetyczka, bardzo dobry człowiek. Myślę, że niemożliwe jest spotkać się z Sylwią i nie pokochać jej z całego serca. To ile pracy i zaangażowania wkłada w to aby zadowolić swoje klientki, jest naprawdę godne podziwu. Każda pani wychodzi od niej piękniejsza i czuje się "dopieszczona". Polecam Sylwię bardzo gorąco!

 

Kosmetyczka - Sylwia Szablowska

tel. 693 399 100 

 


Polecam bardzo serdecznie bardzo dobrego fotografa,aktualnie jednego z moich ulubionych jeśli chodzi o fotografię portretową i zdjęcia reklamowe - BARTOSZA DURCZEWSKIEGO. 

DBD STUDIO FOTOGRAFII BARTOSZ DURCZEWSKI 

ul. Grabiszyńska 281, Wrocław Tel.71-360-93-65, kom. 501 - 133 - 095